Přihlas se na webinář zdarma a získej více informací o kurzu Škola koučinku 

Jarka Sloupová

Vzdělání a zkušenosti

  • SŠ ekonomického směru
  • 6 let zkušeností z marketingu a obchodu
  • 4 roky masérka
  • 7 let praxe rodiče ( dcery 3 a 7 let )

SPECIALIZACE

  • Nalezení poslání
  • Umění zacházet se svým tělem s láskou a respektem
  • Nalézt vnitřní rovnováhu a zbavit se negativních myšlenek a bloků
  • Emoce jako cesta k pochopení vašeho dítěte

Můj příběh

Jako malá jsem byla dítě s hlavou v oblacích. Pořád mezi snem a skutečností a byla jsem šťastná. Nevím přesně kdy v mém životě nastal ten zlom, že se ze šťastného dítěte stalo dítě ustrašené a přecitlivělé. Najednou jsem si začala uvědomovat, že jsem tak trochu jiná. Připadalo mi že vůbec nezapadám do škatulek, do kterých mě lidé kolem mne chtějí vměstnat. Byla jsem někde mezi. Já mezi dvěma světy, tím skutečným a tím vysněným. Snažila jsem se z každého problému, hádky, zloby, zkrátka všeho co se mně hluboce dotýkalo někam ulítnout. Schovávala jsem hlavu v písku a cítila se jako oběť.

Roky plynuly a já si nevšimla, že už neutíkám před krutým světem, ale sama před sebou, před životem. Když jsem konečně procitla nevěděla jsem kdo jsem, co chci a jaký je smysl mého života. Jedno jsem ale věděla, a to že musím zpátky k tomu dítěti, znovu ho v sobě nalézt a chvilku s ním pobýt. Pomocí každodenního noření se do sebe, jsem postupně odkrývala všechna svá bolavá místa, vzorce a situace, které jakoby prorůstaly celým mým srdcem. Vím že cesta je cíl a stále na ni potkávám situace ze kterých mi jde hlava kolem. Dnes už ale vím, že každý problém má několik úhlů pohledu a že když se dostatečně ztiším a napojím se na vnitřní hlas, řešení je nasnadě.

Pokud mi to dovolíte, bude mi velkou ctí stát se průvodcem vaším vnitřním světem. Na cestě růstu vám pomohu pochopit v čem vynikáte a společně utlumíme co vás ruší, tak abyste se dokázali zbavit negativních myšlenek a psychických bloků. Žít život v přítomnosti s vizí na budoucnost v němž budete beze strachu budovat nové cesty.

Pomohu vám nalézt rovnováhu mezi prací a osobním životem, zdravým sebevědomým a respektem k sobě samému.


Cena

Dle dohody s koučkou

 

Adresa

Místo setkání: Praha

Konzultace nabízíme i online z celé ČR i ze světa.

 


Vyplň formulář a Jarka se Ti ozve.

Do zprávy napiš: JARKA.

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení dotazu, poptávky, či objednávky. Zásady zpracování osobních údajů